TSMF1000
Üretici Kodu : TSMF1000
61,70 TL + KDV
Daha Fazla VISHAY
09.06.2026 tarihine kadar kargoda
IR verici; 890nm; şeffaf; 35mW; 17°; 1,3÷1,5VDC; SMD; 100mA