PJP2214/600V-25BL
PJP2214/600V-25BL
ELECTRO-PJP
Üretici Kodu :
2214/600V-25BL
671,65
TL + KDV
Daha Fazla
ELECTRO-PJP
Daha Fazla
Tek Test Kabloları
İndirim
5
%5.78
10
İade Koşulları
Test ucu; 36A; banana fiş 4 mm,çift taraflı; Uanma: 600V; mavi