PJP2212/600V-100N
PJP2212/600V-100N
ELECTRO-PJP
Üretici Kodu :
2212/600V-100N
656,25
TL + KDV
Daha Fazla
ELECTRO-PJP
Daha Fazla
Tek Test Kabloları
İndirim
5
%5.69
10
İade Koşulları
Test ucu; 20A; banana fiş 4 mm,çift taraflı; Uanma: 600V; Uzun: 1m