PBSD-10JLA-GS
PBSD-10JLA-GS
ProLight Opto
Üretici Kodu :
PBSD-10JLA-GS
691,40
TL + KDV
Daha Fazla
ProLight Opto
Daha Fazla
UV LED'leri
İndirim
3
%5.56
5
%11.11
10
20
50
100
250
İade Koşulları
Güç LED'i; UV; 48°; 2000mA; ?d: 365÷370nm; Pmax: 10W; 7x7x5,7mm