OSY5PA3HE4B-12V
OSY5PA3HE4B-12V
OPTOSUPPLY
Üretici Kodu :
OSY5PA3HE4B-12V
50,16
TL + KDV
Daha Fazla
OPTOSUPPLY
Daha Fazla
THT LED'ler Yuvarlak
İndirim
10
%16.67
50
100
300
500
İade Koşulları
LED; 3mm; sarı; 330mcd; 140°; Ön: düz; 12VDC; Term.say: 2; -30÷85°C