OSW5DK3FE1B-12V
OSW5DK3FE1B-12V
OPTOSUPPLY
Üretici Kodu :
OSW5DK3FE1B-12V
58,06
TL + KDV
Daha Fazla
OPTOSUPPLY
Daha Fazla
THT LED'ler Yuvarlak
İndirim
10
%16.67
50
100
300
500
İade Koşulları
LED; 3mm; soğuk beyaz; 500÷750mcd; 140°; Ön: gömme; 12VDC; -30÷85°C