OSM5DK5MC1B-12V
OSM5DK5MC1B-12V
OPTOSUPPLY
Üretici Kodu :
OSM5DK5MC1B-12V
58,06
TL + KDV
Daha Fazla
OPTOSUPPLY
Daha Fazla
THT LED'ler Yuvarlak
İndirim
10
%16.67
50
100
300
500
İade Koşulları
LED; 5mm; sıcak beyaz; 500÷750mcd; 120°; Ön: gömme; 12VDC; -30÷85°C