OSM57L5A31A-12V
OSM57L5A31A-12V
OPTOSUPPLY
Üretici Kodu :
OSM57L5A31A-12V
69,51
TL + KDV
Daha Fazla
OPTOSUPPLY
Daha Fazla
THT LED'ler Yuvarlak
İndirim
10
%16.67
50
100
300
500
%73.3
%76.7
İade Koşulları
LED; 5mm; sıcak beyaz; 12000mcd; 30°; Ön: dışbükey; 12VDC; -30÷85°C