OSK5DK3HE2B-12V
OSK5DK3HE2B-12V
OPTOSUPPLY
Üretici Kodu :
OSK5DK3HE2B-12V
60,42
TL + KDV
Daha Fazla
OPTOSUPPLY
Daha Fazla
THT LED'ler Yuvarlak
İndirim
10
%16.67
50
100
300
500
%76.8
İade Koşulları
LED; 3mm; pembe; 220mcd; 140°; Ön: düz; 12VDC; Term.say: 2; -30÷85°C