N0R07L23
N0R07L23
BRIGHTEK (EUROPE)
Üretici Kodu :
N0R07L23
10,53
TL + KDV
Daha Fazla
BRIGHTEK (EUROPE)
Daha Fazla
THT LED'ler Yuvarlak
İndirim
25
%43.75
100
%50
500
İade Koşulları
LED; 10mm; kırmızı; 1500÷2000mcd; 45°; 1,9÷2,3VDC; Term.say: 2; 60mW