HC12-70-PEUV-CL
HC12-70-PEUV-CL
HELLERMANNTYTON
Üretici Kodu :
TL + KDV
Daha Fazla
HELLERMANNTYTON
Daha Fazla
Yazıcılar ve İşaretleyiciler
İndirim
5
%7.77
15
İade Koşulları
Tanımlama etiketleri; 13mm; 70mm; şeffaf; -60÷65°C; 50adet