FIX-LEDS-4.5
FIX-LEDS-4.5
FIX&FASTEN
Üretici Kodu :
FIX-LEDS-4.5
2,30
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4mm; ØLED: 3mm; U: 4,5mm; doğal; UL94V-2