FIX-LEDS-23.5
FIX-LEDS-23.5
FIX&FASTEN
Üretici Kodu :
FIX-LEDS-23.5
5,28
TL + KDV
Daha Fazla
FIX&FASTEN
%60.1
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4mm; ØLED: 3mm; U: 23,5mm; doğal; UL94V-2