FIX-LEDS-22
FIX-LEDS-22
FIX&FASTEN
Üretici Kodu :
FIX-LEDS-22
5,28
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4mm; ØLED: 3mm; U: 22mm; doğal; UL94V-2