FIX-LEDS-12
Üretici Kodu : FIX-LEDS-12
2,92 TL + KDV
Daha Fazla FIX&FASTEN
Daha Fazla LED ara parçaları
09.06.2026 tarihine kadar kargoda
Çok Al Az Öde
Miktar
İndirim
%29.5
%50.23
%60.14
Ara manşon; LED; Ødış: 4mm; ØLED: 3mm; U: 12mm; doğal; UL94V-2