FIX-LEDH-9.5
FIX-LEDH-9.5
FIX&FASTEN
Üretici Kodu :
FIX-LEDH-9.5
4,23
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,5mm; ØLED: 3mm; U: 9,5mm; siyah; UL94V-2