FIX-LEDH-6.5
FIX-LEDH-6.5
FIX&FASTEN
Üretici Kodu :
FIX-LEDH-6.5
4,39
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,5mm; ØLED: 3mm; U: 6,5mm; siyah; UL94V-2