FIX-LEDH-13
Üretici Kodu : FIX-LEDH-13
4,75 TL + KDV
Daha Fazla FIX&FASTEN
Daha Fazla LED ara parçaları
09.06.2026 tarihine kadar kargoda
Çok Al Az Öde
Miktar
İndirim
%32.69
%50.14
Ara manşon; LED; Ødış: 4,5mm; ØLED: 3mm; U: 13mm; siyah; UL94V-2