FIX-LEDH-10
FIX-LEDH-10
FIX&FASTEN
Üretici Kodu :
FIX-LEDH-10
4,23
TL + KDV
Daha Fazla
FIX&FASTEN
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,5mm; ØLED: 3mm; U: 10mm; siyah; UL94V-2