DR8GE04V80596
DR8GE04V80596
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80596
12,71
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 3,6mm; ØLED: 3mm; U: 4,8mm; doğal; UL94V-0