DR8GE04V80588
DR8GE04V80588
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80588
10,80
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 6mm; ØLED: 5mm; U: 4,8mm; doğal; UL94V-0