DR8GE04V80552
DR8GE04V80552
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80552
10,34
DREMEC
%50
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 14mm; siyah; UL94V-0; PVC