DR8GE04V80547
DR8GE04V80547
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80547
9,15
DREMEC
1000
%50
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 30mm; siyah; UL94V-0; PVC