DR8GE04V80546
DR8GE04V80546
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80546
9,15
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 29mm; siyah; UL94V-0; PVC