DR8GE04V80545
DR8GE04V80545
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80545
9,15
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 28mm; siyah; UL94V-0; PVC