DR8GE04V80544
DR8GE04V80544
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80544
9,15
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 27mm; siyah; UL94V-0; PVC