DR8GE04V80537
DR8GE04V80537
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80537
11,92
DREMEC
100
%32.3
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 20mm; siyah; UL94V-0; PVC