DR8GE04V80398
DR8GE04V80398
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80398
5,93
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 6,5mm; siyah; UL94V-0; PVC