DR8GE04V80395
DR8GE04V80395
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80395
15,87
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 19,1mm; siyah; UL94V-0