DR8GE04V80393
DR8GE04V80393
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80393
11,92
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 12,7mm; siyah; UL94V-0