DR8GE04V80392
DR8GE04V80392
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80392
15,87
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 9,5mm; siyah; UL94V-0; PVC