DR8GE04V80391
DR8GE04V80391
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80391
19,82
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 6,4mm; siyah; UL94V-0; PVC