DR8GE04V80389
DR8GE04V80389
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80389
10,93
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 10mm; siyah; UL94V-0; PVC