DR8GE04V80382
DR8GE04V80382
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80382 - AS
14,49
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 6,4mm; siyah; UL94V-0