DR8GE04V80376
DR8GE04V80376
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80376
9,94
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 5mm; siyah; UL94V-0; PVC