DR8GE04V80362
DR8GE04V80362
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80362
9,88
TL + KDV
Daha Fazla
DREMEC
1000
%52.7
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 4,8mm; ØLED: 3mm; U: 6mm; siyah; UL94V-0; PVC