DR8GE04V80279
DR8GE04V80279
DREMEC
Üretici Kodu :
8GE04V80279
11,33
TL + KDV
Daha Fazla
DREMEC
%50
İade Koşulları
Ara manşon; LED; Ødış: 6mm; ØLED: 5mm; U: 4,8mm; doğal; UL94V-2